Iveco Daily

 

Náš autobazar disponuje širokou nabídkou užitkových vozů Iveco Daily, které jsou vyráběny italským koncernem Iveco již od roku 1978. Těchto lehkých užitkových automobilů bylo vyrobeno již několik generací, poslední řada vozů byla uvedena na trh v roce 2014. Tato vozidla patří ve své třídě k nejlepším na trhu, proto jsou při výběru užitkového vozu jasnou volbou.

Iveco Daily je velice variabilní vozidlo a je často využíván jako hasičský nebo servisní vůz. V naší široké nabídce naleznete vozy Iveco Daily vhodné pro přepravu nákladu i osob. Podle potřeby můžete vybírat ze všech možných typů vozů, snažíme se naši nabídku doplňovat tak, aby byly všechny typy vozů k dispozici. K naší stále nabídce tudíž patří Iveco typu valník, chlaďák, plachta či Iveco kontejner.

Mezi nejžádanější vozy patří Iveco Eurocargo, což je univerzální nákladní vůz vhodný na dálkovou přepravu i kratší trasy ve městě. Vůz je k dispozici s mnoha nástavbami i rozměry.  K hojně poptávaným patří i tahač na dálkovou přepravu Iveco Stralis, který vyniká svou všestranností a bohatou řadou funkcí. Iveco Daily je spolehlivým partnerem pro každého podnikatele.

Prohlédněte si nabídku vozů Iveco Daily zde.

Kontakty

Chlumecká 1531 (směr centrum)
198 00 Praha 9

VÝKUP A PRODEJ
Mobil 1: (+420) 776 896 896
Mobil 2: (+420) 773 776 767

KANCELÁŘ
Tel.:(+420) 281 866 744
E-mail: info@actir.cz
Praha 9 Černý most
Prodej dopravní a nákladní techniky