Naše další služby v oblasti nákladní techniky

 

Firma AC TIR s.r.o. Vám již od roku 1996 nabízí k prodeji použitá nákladní auta, přívěsy, návěsy a další užitkové vozy a nákladní techniku včetně souvisejících služeb.

Od roku 2006 jsme rozšířili naší nabídku i o použité dodávkové vozidla všech specifikací, které najdete na naší pobočce AC Dodávky s.r.o

 

Mimo hlavních aktivit jako je prodej, výkup a pronájem nákladních vozidel, přívěsů a návěsů Vám firma AC TIR s.r.o. nabízí další služby:

Komisní prodej

Nedohodli jste se s naším výkupčím na ceně, která by Vám vyhovovala? Nevadí. Můžete nám své vozidlo svěřit do komisního prodeje za Vaší představu. Až se prodá, neprodleně Vám vyplatíme hotovost. Naše provize za tuto službu činí max. 2% z prodejní ceny. Upozorňujeme, že parkovné je ZDARMA.

Protiúčet - nákup vozů na protiúčet

Vybrali jste si u nás novější vozidlo a nevíte co s tím současným? Rádi pomůžeme. Jeden z našich výkupčích specialistů Vám provede ocenění a to samozřejmě s ohledem na skutečnost, že u nás kupujete jiné. Pokud dojde k dohodě a k té určitě dojde, my Váš současný nákladní vůz vykoupíme a Vy zaplatíte pouze rozdíl nebo tento použijete jako akontaci či zálohu.

Dovoz vozů na objednávku

Nemáme v současnosti to co potřebujete? Bohužel i to se může stát. V tomto případě zadáte našemu prodejci specifikaci vozidla, které poptáváte. Jakmile naši mobilní výkupčí v rámci EU tento automobil najdou ihned Vás budou informovat.   Pokud bude vyhovovat, dovezeme Vám ho oproti záloze do republiky včetně vyřízení všech formalit.

Financování nákupu vozů

Vybrali jste si a chybí Vám hotovost? Jednoduché řešení. Náš finanční specialista připraví a nabídne financování pro Vás na míru. Ať se bude jednat o leasing nebo úvěr. Vybere Vám samozřejmě tu nejlepší leasingovou společnost.

logo ČSOB Leasing

logo Raiffeisen leasing

logo Agro leasing
logo VB leasing logo UniCredit leasing


AC TIR s.r.o. předem děkuje za Vaší důvěru a těšíme se na spolupráci s Vámi

Kontakty

Chlumecká 1531 (směr centrum)
198 00 Praha 9

VÝKUP A PRODEJ
Mobil 1: (+420) 776 896 896
Mobil 2: (+420) 773 776 767

KANCELÁŘ
Tel.:(+420) 281 866 744
E-mail: info@actir.cz

Reference

SOB Leasing Agro Leasing Raiffeisen LEASING
Mercedes Benz Leasing Service VB LEASING
Ford Charouz Kooperativa
Alza.cz SOS Dekorace
Praha 9 Černý most
Prodej dopravní a nákladní techniky