AC TIR – tipy na zajímavé weby

Tipy na weby, se kterými máme dobrou spolupráci

Personální agentura Axial – nabídky práce a související služby, agentura patří mezi přední agentury práce v Praze i celé ČR.

Levnestehovani.cz a Pražské stěhovací služby - mají vozový park, za který se určitě nemusí stydět. Nabízí levné stěhování po Praze a České Republice. Problémem však není ani stěhování do zahraničí. Firma se specializuje především na stěhování a vyklízení bytů, stěhování firem, stěhování trezorů, klavírů či přestěhování dalších těžkých břemen. PSS zkrátka nabízí komplexní stěhovací služby.

Překlady ruština - odborníci, kteří přeloží veškeré oficiální dokumenty k vozům včetně kupních smluv do ruštiny i dalších jazyků. Stejně tak nabízí i úřední a soudní překlady ruštiny. Pro rusky mluvící zákazníky poskytují i tlumočení do ruštiny, které usnadní nákup užitkového vozu či nákladní techniky.

Zajímá vás aktuální dění v oblasti přepravy nákladů, clení, logistiky nebo letecké a námořní dopravy? Navštivte www.doprava.vpraxi.cz - server o dopravě a logistice a všechny důležité informace naleznete na jednom místě.

Kontakty

Chlumecká 1531 (směr centrum)
198 00 Praha 9

VÝKUP A PRODEJ
Mobil 1: (+420) 776 896 896
Mobil 2: (+420) 773 776 767

KANCELÁŘ
Tel.:(+420) 281 866 744
E-mail: info@actir.cz
Praha 9 Černý most
Prodej dopravní a nákladní techniky