Tematické weby

Naši Auto-moto partneři:

 

Autodufek.cz - Prodáváme a nabízíme ojeté a zánovní vozy Mazda a provozujeme servis vozů této značky. Nabízíme náhradní díly Mazda pro vašeho miláčka a také nové i použité pneumatiky. U nás naleznete kompletní autoservis s mnoha doplňky pro váš vůz a stane-li se náhodou, že v nabídce našeho webového katalogu s autodíly Mazda neobjevíte některý z požadovaných náhradních dílů, není nic jednoduššího než jeho dostupnost telefonicky ověřit v našem skladu s více než 150.000 položkami. S vaší Mazdou jeďte ke specialistovi - firmě Autodufek.cz!

Pronájmy-dodávek.cz - S námi nezáleží na tom potřebujete-li zrovna chladící vůz anebo minibus na plánovanou pracovní cestu s kolegy do zahraničí. U nás si vybere každý. Půjčovna aut Brno působí nejenom na Moravě ale i v Čechách a není pro nás problém přistavit vybranou dodávku ihned, abyste ji mohli začít využívat pro své podnikání. Kompletní pojištění vozů, jednoduché podmínky pronájmu a široká nabídka dodávek i nákladních aut jsou ty pravé důvody, proč se obrátit na nás. Staňte se naším spokojeným klientem i vy.

Psychotest.fspnet.cz - dopravní psycholog, psychotesty pro řidiče, dopravně psychologické vyšetření řidičů.

Autoservis ATM - prodej náhradních autodílů Auto Trend Morava. Autoservis Prostějov nabízí komplexní služby spojené s opravami a diagnostikou vašeho vozu. Zapůjčení náhradního vozidla během opravy a odvoz nepojízdného vozidla do našeho servisu je samozřejmostí. Opravy menších poruch provádíme na místě na zavolání. Váš spolehlivý partner pro opravu porouchaného vozidla.

Auto HI-FI club, autohifi, ozvučení automobilů, články, recenze, reporáže, diskusní fórum Vše o ozvučení automobilů, články a recenzce jednotlivých značek autorádií a mnoho dalšího pro správný zvuk ve vašem autě hledejte na webu autohificlub.cz

Kontakty

Chlumecká 1531 (směr centrum)
198 00 Praha 9

VÝKUP A PRODEJ
Mobil 1: (+420) 776 896 896
Mobil 2: (+420) 773 776 767

KANCELÁŘ
Tel.:(+420) 281 866 744
E-mail: info@actir.cz
Praha 9 Černý most
Prodej dopravní a nákladní techniky