Výměna autoskel - nuda, která se odkládá

 

Pokud se projdete po parkovišti před Bauhausem, zkuste se někdy podívat na čelní skla několika užitkových aut. Aspoň jedno z deseti bude mít drobný defekt, ať už bodové poškození od kamene nebo náhodnou rýhu od klíčů nepozorného souseda. Majitelé těchto "vyvolených" miláčků odkládáním opravy riskují, že se z rýhy stane problém a sklo bude třeba vyměnit. Výrobce přece slibuje spolehlivost skla i v případě škrábnutí, tak kam spěchat.
Autosklo Perfekt Praha

Zdroj: Autosertvis Perfekt Praha

Oprava hned nebo výměna pak

Rozdíl mezi opravitelným a neopravitelným poškozením skla přitom není nijak výrazný. Oprava v zásadě probíhá tak, že se prasklina nebo škrábanec zalije tekutinou se stejným lomem světla, jako má sklo. Vnitřní poškození "zmizí" a médium v daném místě navíc tabuli zpevní. Povrch pak stačí vyhladit. Pokud se ale prasklinky začnou šířit kolem zasaženého místa jako podhoubí, vzniknou oblasti, kam se výplň nedostane a sklo bude defektní i po odjezdu z autoservisu. Přitom celá oprava vyjde zhruba stejně draho jako práce při výměně skla (cenu autoskla nepočítaje). Ceny opravy a výměny autoskla.

Příležitost si pohrát

Přestože existuje spousta návodů, jak si sklo vyměnit a přilepit sám doma, bez pořádného vybavení je to trochu sázka do loterie a doporučujeme ji jen silným povahám (někde v garáži se najde škodolibý kamínek a můžeme začít znovu). Pohodlnější cestou je obrátit se hned na odborníka. Dobrá společnost nejenže poskytne top non-stop servis, ale typům, co mají rádi změnu, nabídne například vytónování autoskel do různých odstínů. Podívejte se, jak je to možné a objevte i Vy autofolie.Autosklo Perfekt Praha
Zdroj: Autoservis Perfekt Praha

Připojištění čelního skla je často součástí povinného ručení a šťastnému majiteli téhle vymoženosti dává možnost vybrat si firmu, která za něj formality s pojištěním vyřídí během výměny nebo opravy. Pokud zároveň nabízí výběr ze skel všech známějších autovýrobců a k výměně nákladní auto celé umyje, mužské srdce zajásá. Že lze sehnat všechny služby pod jednou střechou jde ověřit třeba u Autosklo Perfekt Praha.

 

Kontakty

Chlumecká 1531 (směr centrum)
198 00 Praha 9

VÝKUP A PRODEJ
Mobil 1: (+420) 776 896 896
Mobil 2: (+420) 773 776 767

KANCELÁŘ
Tel.:(+420) 281 866 744
E-mail: info@actir.cz
Praha 9 Černý most
Prodej dopravní a nákladní techniky