Typy nákladních vozidel

 

AC Tir je společnost zabývající se prodejem a výkupem nákladní techniky a nákladních vozidel. V naší nabídce máme rozličné typy nákladních vozidel, takže si každý jistě vybere to, které zrovna potřebuje.

Nákladní vozy do i nad 7,5 t

V našem bazaru nákladních vozidel prodáváme užitkové i nákladní vozy všech značek. V nabídce jsou nákladní návěsy i přívěsy jak do 7,5 t, tak i nad tuto váhu.

Dalším typem vozidla jsou sklápěče a tahače návěsů. Tahače jsou určeny k tahání návěsů a jsou nejčastěji poptávaným typem nákladního vozidla. Tahače návěsů se dělí na podle výšky točnice, na kterou je závěs zapojen. Tahače návěsů odlišujeme také podle počtů náprav. Na českých silnicích je nejčastějším typem dvouosý tahač, ale například v USA potkáte převážně tříosé tahače.

Nákladní přívěsy

Bazar nákladních vozidel AC Tir se zabývá výkupem a prodejem nákladních přívěsů různých značek. Přívěs je nemotorové vozidlo, které je tažené jiným vozidlem. Rozdíl mezi přívěsem a návěsem je v přenosu hmotnosti na tažné vozidlo. U přívěsu se na tažné vozidlo přenáší pouze malá část hmotnosti. Skříně jsou dostupné v provedeních typu chlaďák či mrazák,  nebo jako průchozí soupravy.

Proč koupit u nás

Veškerá vozidla máte možnost zakoupit na splátky na úvěr nebo leasing. Také poskytujeme možnost prodloužené záruky na ojeté vozidlo až 24 měsíců. Neváhejte a kontaktujte nás, nebo se rovnou zastavte v našem bazaru nákladních vozidel.

Prodej nákladních vozidel nás živí již velmi dlouho a za tu dobu jsme nasbírali mnoho zkušeností, které využíváme při nákupu i prodeji nákladních vozidel. Víme dobře, které vozy na co trpí a kterým se raději obloukem vyhnout. Tyto informace vám rádi předáme při výběru vozidla od nás.

Kontakty

Chlumecká 1531 (směr centrum)
198 00 Praha 9

VÝKUP A PRODEJ
Mobil 1: (+420) 776 896 896
Mobil 2: (+420) 773 776 767

KANCELÁŘ
Tel.:(+420) 281 866 744
E-mail: info@actir.cz
Praha 9 Černý most
Prodej dopravní a nákladní techniky