Jak u nás probíhá prodej a výkup nákladních vozidel?

 

Chystáte se prodat vaše staré nákladní vozidlo a obměnit váš vozový park? Pak jistě přemýšlíte, na jaký bazar nákladních vozidel se obrátit, abyste měli jistotu výběru kvalitních vozů a férového přístupu. V našem bazaru nákladních aut se zaměřujeme na pozitivní přístup k zákazníkům a snažíme se jít vstříc vašim požadavkům při koupi nebo prodeji vozu.

Výkup nákladních vozidel a návěsů

Pokud chcete prodat Vaše vozidlo, není nic snazšího než kontaktovat naše pracovníky, nebo se rovnou stavit na prodejně. Máme dlouholeté zkušenosti s oceňováním vozidel, takže navrhovaná prodejní cena vždy odpovídá skutečnosti a je nejvyšší možná na trhu. Mimo výkup nákladních vozidel nabízíme další nadstandardní služby, které záleží na vašich možnostech a domluvě. Není problém si pro vozidlo přijet až k vám domů, vyřídíme i veškerou administrativu a peníze dostanete ihned v hotovosti. Možností je i komisní prodej vašeho nákladního vozidla, kdy se postaráme o prodej vašeho vozidla za vámi požadovanou cenu.

Prodej nákladních vozidel a návěsů

Můžete vybírat z naší nabídky nákladních vozidel i návěsů za bezkonkurenční ceny na trhu. Zaměřujeme se na prodej užitkových a nákladních vozů různých značek a typů, takže si jistě vyberete požadované vozidlo. Sortiment doplňuje nabídka nákladních přívěsů a návěsů a ostatní nákladní technika. Samozřejmostí je financování na splátky. Přijďte se podívat do našeho bazaru užitkových aut, rádi Vám pomůžeme s prodejem i nákupem nového užitkového vozu.

Kontakty

Chlumecká 1531 (směr centrum)
198 00 Praha 9

VÝKUP A PRODEJ
Mobil 1: (+420) 776 896 896
Mobil 2: (+420) 773 776 767

KANCELÁŘ
Tel.:(+420) 281 866 744
E-mail: info@actir.cz
Praha 9 Černý most
Prodej dopravní a nákladní techniky