Otázky a odpovědi

 

Naši milí zákazníci, často se náš bazar nákladních vozidel obracíte s dotazy, které se týkají výkupu či prodeje užitkových vozů. Přinášíme vám tedy přehled nejčastějších dotazů, které zodpověděl Jan Kolek, jednatel společnosti AC Tir s. r. o.

Mám z jiných autobazarů zkušenosti, že kamiony nelze pořídit na splátky. Jak to, že je to u vás možné?

JK: Ano, v našem bazaru užitkových vozů je možnost zakoupit si kamion či jiný vůz na splátky. Můžeme si to dovolit, protože jsme v tomto oboru jednou z největších společností a tak můžeme nabídnout zákazníkovi lepší podmínky, než většina jiných autobazarů

Podnikám v oboru přepravy a kvůli poruše na vozidle jsem jej musel dát do servisu. Je možné si ve vašem autobazaru také vozidlo zapůjčit na dobu opravy?

JK: Ano, užitková vozidla také půjčujeme. Poskytneme vám nákladní techniku a zajistíme pronájem nákladních vozů či přívěsů. Věřím, že z našich různých druhů a kategorií si vyberete to pravé pro vás. Vozidla a nákladní techniku si můžete zapůjčit na dobu, kterou opravdu potřebujete a bez omezení počtu najetých kilometrů. Pro bližší informace se podívejte se na náš web www.financialsystem.cz.

Jaké jsou ve vašem autobazaru podmínky pro úvěr a leasing?

JK: Pokud jste si u nás vybrali vůz, ale nemáte k dispozici patřičnou hotovost, náš specialista Vám zhotoví nabídku financování vozu přesně na míru, ať už se rozhodnete pro leasing nebo úvěr. Spolupracujeme s několika leasingovými společnostmi, proto Vám můžeme nabídnout mnoho různých možností financování. Leasing nebo úvěr nabízíme od 10 % akontace a vše můžete vyřídit rovnou u nás na provozovně.

Jaké jsou podmínky komisního prodeje, vyplatí se počkat?

JK: Ano vyplatí se počkat! V našem autobazaru můžete využít komisního prodeje. Váš vůz nabídneme potenciálním zákazníkům za cenu, kterou si určíte vy sami. Pokud se za tuto cenu vozidlo prodá, ihned Vám vyplatíme hotovost. Parkovné po tuto dobu je u nás ZDARMA, naše provize bude činit maximálně 5 % z prodejní ceny.

Chtěl bych prodat svůj starý vůz, jak u vás probíhá výkup vozidel?

JK: V našem autobazaru vykupujeme veškeré druhy a značky nákladních aut a užitkových vozů. Pokud chcete váš vůz prodat, můžete nás kontaktovat skrze formulář na našich stránkách, nebo rovnou na telefonním čísle 776 896 896. Naši specialisté Vám rádi pomohou ocenit hodnotu vašeho vozidla za nejvyšší možnou cenu. Mají v tomto oboru dlouholetou praxi, takže se můžete spolehnout na profesionální přístup.

Kdybych chtěl znát hodnotu svého vozidla, dokážete ho bezplatně ohodnotit?

JK: Není nic snazšího, než nás kontaktovat prostřednictvím formuláře, telefonicky nebo osobně na naší prodejně. Naši odborníci ohodnotí reálnou cenu Vašeho vozu tak, abyste byli i vy spokojeni. Tato služba je nezávazná a zdarma.

 

 

Kontakty

Chlumecká 1531 (směr centrum)
198 00 Praha 9

VÝKUP A PRODEJ
Mobil 1: (+420) 776 896 896
Mobil 2: (+420) 773 776 767

KANCELÁŘ
Tel.:(+420) 281 866 744
E-mail: info@actir.cz
Praha 9 Černý most
Prodej dopravní a nákladní techniky